List Rady Rodziców

Szanowni Państwo!

Zwracamy się do Państwa jako przedstawiciele działającej  w naszej szkole – Społecznej Rady Rodziców.

Chcielibyśmy, aby ta instytucja nie kojarzyła się Państwu tylko z uciążliwą zbiórką składek, które nie wiadomo na co są wydawane. Chcemy pomagać Państwu w rozwiązywaniu problemów, z którymi spotykają się Państwo w szkole i realizować Państwa pomysły na poprawienie jej jakości. Dlatego też czekamy na Państwa pomysły, a także uwagi dotyczące funkcjonowania szkoły. W miarę możliwości postaramy się rozwiązywać te sprawy. Zapraszamy do kontaktu z nami podczas dyżuru pełniącego przez Przewodniczącą i jednego Członka Społecznej Rady Rodziców.

Na zebraniu postanowiliśmy zmienić dotychczasowe kwoty składek na  fundusz Społecznej Rady Rodziców. Jedno dziecko 45 złotych, dwoje 55 złotych a troje i więcej 65 złotych, liczy się każda wpłata, choćby najmniejsza. Zebrane środki pozwoliłyby nam na realizację naszych tegorocznych planów, a więc m.in.: dofinansowanie uroczystości szkolnych, zakup pomocy naukowych i nagród dla uczniów. Finansować będziemy również w tym roku, tak jak dotychczas, udział dzieci w różnego rodzaju konkursach organizowanych w szkole lub poza nią.

Zobowiązujemy się z naszej strony do skrupulatnego i bieżącego odnotowania Państwa wpłat, informowania przy okazji wywiadówek o ich poziomie w poszczególnych klasach oraz o poczynionych wydatkach.

Wpłat na fundusz Społecznej Rady Rodziców można dokonywać w następujący sposób:
–    przelewem na konto: BS PAŁUKI O/ŁABISZYN 72 8181 0000 0015 9450 2000 0001      ( w tytule przelewu trzeba wpisać: wpłata na fundusz SRR i koniecznie podać imię i nazwisko dziecka oraz klasę)
–    gotówką w sekretariacie szkoły.

Liczymy na Państwa współpracę
                                                                                             Społeczna Rada Rodziców