O mnie Klasa IV Koło Papieroplastyczne

Marzena Urban

O mnie

Marzena  Urban

W  Zespole  Szkół  w  Lubostroniu  uczę  od  września  2002  roku,  a  więc  to  już  dziewiąty  rok...   Dawno  temu  ukończyłam  Wyższą  Szkołę  Pedagogiczną - kierunek  Wychowanie  Techniczne,  później  Studia  Specjalne  z  Informatyki  oraz  kurs  kwalifikacyjny  "Pedagogika  Opiekuńczo - Wychowawcza".  Teraz  w  szkole  uczę  techniki  w  klasach  IV i V   oraz  II ab  i  III ab  gimnazjum,  a  także  informatyki  w  klasach  V  i  VIJestem  również  opiekunem  w  świetlicyOd  tego  roku  objęłam  rolę  wychowawcy  klasy  czwartej.  Drugi  rok  prowadzę  Koło  Papieroplastyczne  "Papier - Art"

Bardzo  lubię  swoją  pracę.  Cieszy  mnie,  jak  uczniowie  pod  moim  okiem  rozwijają  swoje  zdolności  techniczne (szczególnie  kulinarne :-)  informatyczne  i  manualneZapraszam  do  swoich  podstron.

A  prywatnie.....Mieszkam  w  Łabiszynie.  Mąż  Piotr  i  dwie  córki  Ania  i  Amelka  oraz  pies  Tofik  i  kot  Lotek,  czyli  wesoła  ferajna smiley